Zapošljavamo

29. 08. 2014

U tvrtki KMAG d.o.o. predani smo znanju, dobroj radnoj atmosferi, timskom radu i razvoju zaposlenika stoga među partnerima i zaposlenicima imamo visoki ugled. Cilj našega rada je ostvarivanje i održavanje visoke razine zadovoljstva naših stranaka. Povodom širenja opsega poslovanja tražimo kandidate za sljedeće radno mjesto:

Asistent u odjelu prodaje i marketinga (m/ž)

Opis posla:
  • sudjelovanje u planiranju, provedbi i praćenju učinkovitosti marketinških aktivnosti
  • organizacija promotivnih događaja
  • priprema i izrada promotivnih materijala
  • održavanje web stranica, upravljanje društvenim mrežama i ostalim komunikacijskim kanalima
  • izrada različitih tipova izvještaja
  • praćenje i analiziranje aktivnosti konkurenata
  • izvedba projekata u suradnji sa ostalim odjelima
Opći uvjeti:
  • zahtijevana visoka razina gramatičke, informatičke i funkcionalne pismenosti
  • VSS fakultet ili student sa sposobnošću istovremenog studiranja i rada
  • odlične komunikacijske vještine i sklonost timskom radu
  • interes za dodatnim usavršavanjem i unapređivanjem profesionalnih vještina
  • kreativnost i inovativnost kao osobna vještina te sposobnost donošenja odluka
  • vozački ispit B kategorije i spremnost na putovanja

Izabranom kandidatu nudimo izazovno i dinamično radno okruženje u kojem prepoznajemo timski rad, ali i pojedine kvalitete pojedinca, redovita mjesečna primanja i mogućnosti daljnjeg usavršavanja.

Ukoliko smatrate da zadovoljavate navedene uvjete, Vašu ponudu i životopis pošaljite na e-mail ng@kmag.net.
Naručite se na RSS feed
07. 05. 2007

Naša tvrtka neprestano je u potrazi za kadrovima usposobljenim za rad u kreativnom timu međunarodno usmjerene korporacije Kia Motors. Cijenimo znanje, ambicioznost, marljivost i sposobnost surađivanja. Od potencijalnih kandidata zahtijevamo sljedeće: - aktivno znanje hrvatskog jezika,- aktivno znanje engleskog jezika, - znanje upotrebe osobnog računala s naglaskom na programskom paketu MS Office,- vozačka dozvola B kategorije. Tehničko znanje dodatna je prednost. Jamčimo rad u odličnim uvjetima uz materijalnu stimulaciju. Ukoliko se u navedenom prepoznajete, pišite nam na ...