Zapošljavamo

Tražimo najbolje!

U tvrtki KMAG d.o.o. predani smo znanju, dobroj radnoj atmosferi, timskom radu i razvoju zaposlenika i zato među partnerima i zaposlenicima imamo visok ugled.

Cilj našega rada je ostvarivanje i održavanje visokog nivoa zadovoljstva naših stranaka. Povodom predviđenog širenja opsega poslovanja pozivamo na suradnju stručnjake s iskustvom iz automobilske djelatnosti, spremne na dinamičan rad i proaktivno obavljanje radnih dužnosti.

11. 09. 2014
  • s iskustvom u uslužnoj djelatnosti kojeg veseli rad sa strankama,
  • ljubazan, visokomotiviran, dinamičan, komunikativan i spreman na timski rad,
  • velikog interesa za auto industriju,
  • vozačke dozvole B kategorije,
  • osnovnog znanja rada na računalu (Word, Excel),
  • aktivnog znanja engleskog jezika.
Nudimo Vam:

  • dinamičan posao u uspješnom radnom okruženju,
  • nova znanja,
  • stimulativne uvjete.

Pozivamo vas da nam pošaljete motivacijsko pismo i životopis do 19.09.2014. na adresu KMAG - Kia Motors Adria Group d.o.o. Žitnjak, Slavonska avenija 46, 10000 Zagreb – Žitnjak ili na e-mail: sheric@kmag.net

Naručite se na RSS feed
29. 08. 2014

Opis posla: sudjelovanje u planiranju, provedbi i praćenju učinkovitosti marketinških aktivnosti organizacija promotivnih događaja priprema i izrada promotivnih materijala održavanje web stranica, upravljanje društvenim mrežama i ostalim komunikacijskim kanalima izrada različitih tipova izvještaja praćenje i analiziranje aktivnosti konkurenata izvedba projekata u suradnji sa ostalim odjelima Opći uvjeti: zahtijevana visoka razina ...